Firma Adı İletişim Konum
AKSAKAL MOBİLYA MAK İNŞ MÜH İTH İHR SAN TİC LTD ŞT
Kerimbey Mah. Organize San. Yolu No: 30 / Tekkeköy / SAMSUN / TÜRKİYE
İletişim: +90 362 266 9500
Web: https://aksakalgrup.com/
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • KAPI - PENCERE
  • PROJE - DANISMANLIK - MiMARLIK HiZMETLERi

Kurulduğu ilk günden günümüze kadar müşteri odaklı hizmet yapısı ve kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışıyla sürekli gelişimi benimsemiş olan AKSAKAL GRUP, sektör içerisindeki yerini hızla arttırmaya devam etmektedir. 1976 yılında başlayan imalat sürecinde bugün kalifiye işgücü ve sektörün sahip olduğu son teknoloji makine ve teçhizatları bünyesinde barındırarak müşterilerine zengin olanaklar sunabilen bir fabrika konumundadır. Kalite standartları çerçevesinde uygulanan üretim süreçlerinden sonra müşteri ile hatasız buluşturulan ürünlerle MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ nin daima en üst düzeyde tutulması sağlanmıştır. Bugün bölgesinde KAPAK ve KAPI imalatında lider konumda olan AKSAKAL GRUP, 10000 m² lik kapalı alanı, 680 e yakın bölge bayisi ve uzman kadrosu ile mobilya sanayine değer katmayı sürdürmektedir. 1991 yılında ahşap işleme (marangoz) makinaları satış ve teknik servis (revizyon, bakım, onarım) hizmetlerine başlayan AKSAKAL MAKİNE, bugün Karadeniz in en büyük makine parkuruna sahip olup, en güçlü makine üreticilerinin bayisi konumundadır. Hedefimiz, en iyisini üretip en iyilerle paylaşmaktır.

Membran KapakMembran Kapak
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Membran kapak, PVC membranların tek yüz ham MDF yüzeyine preslenmesi ile elde edilen kapak türüdür. Membran kapakların imalatında kullanılan PVC membranlar, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanmış, antibakteriyel ve sağlıklı folyolardır. Kansejoren madde içermezler.

Membran KapıMembran Kapı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Membran kapı üretimi, tutkal ile MDF malzemenin her yüzeyine eşit şekilde tutkallanıp ısı ve yüksek basınç uygulanarak gerçekleştirilen bir üründür. Membran kapılarda malzemenin bir yüzeyi haricindeki tüm yüzeyler PVC ile kaplanmaktadır. Bu nedenle 3 Boyutlu kaplama olarak ta anılmaktadır.

Lake KapıLake Kapı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Lake kapı mdf malzeme üzeri kaliteli lake boya ile üretilen oda kapısı modelleridir. Normal ahşap yerine mdf kullanılmasının nedeni dayanıklı malzeme ve mdf nin pürüzsüz üretime uygun olmasıdır. Günümüzde modern ev dekorasyonlarında sık kullanılan bu kapılar en çok beyaz renkli tercih edilen kapılardır.

Mobilya ve Ahşap İşleme MakineleriMobilya ve Ahşap İşleme Makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mobilya ve diğer ağaç gruplarının işlenmesi ve biçimlendirmesi için kullanılan makine , ekipman ve techizatlardır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.